Onur Doğan Açık Hava Malzemeleri, Açık hava reklamcılığının en yaygın uygulamalarından bir tanesi olan branda afişler uzun yıllardır kullanılan bir reklam ürünüdür.

PVC branda üzerine özel baskı teknikleriyle istenilen ebat ve biçimlerde uygulanan baskı çalışmaları konser, spor müsabakası, fuar ve tanıtım çadırı gibi pek çok alanda etkin bir tanıtım ve reklam aracı olarak kullanılmaktadır.


Branda Afiş (Canvas) Meydanlarda, caddelerde, sokaklarda, duvarlarda, dükkan gibi işletmelerin önlerinde sıklıkla gördüğümüz pankart baskı da denilen branda vinil baskılar müşterilerin dikkatini çekmekte oldukça başarılıdır

Branda afişler, brandanın ve baskının kalitesine orantılı olarak yedi yıla kadar kullanım ömrüne sahiptir.

Afişlerdeki dijital baskı yöntemi hem pratik, hem hatasız, hem uzun ömürlü hem de uygun maliyetli baskılar yapılmasına olanak sağlar.


Benzin istasyonlarından stadyumlara, inşaat şantiyelerinden konser alanlarına çok büyük ölçülerde ürün elde edebilme imkanı branda afişleri cazip birer reklam ürünü haline getirmiştir.

Branda baskı 440 gr. Avrupa Vinil malzemeye basılmaktadır. Farklı ebat seçenekleri olan branda baskılar asımları kolay olması için 4 kenarına kuş gözü çakılarak yapılmaktadır.

Dış mekan koşullarında daha dayanıklı olması için farklı dikim özellikleri de bulunmaktadır.


Afiş Branda sipariş vermeden önce özellikle brandayı kullanacağınız yere göre ebat belirlemeyi unutmayın.

Doğru yerde doğru ebat kullanmak müşterinin dikkatini çekebilmek için oldukça önemlidir.

Hava koşullarından etkilenebilecek bir mekan tercihiniz var ise branda baskıyı farklı hava koşullarında dayanıklı olabilecek dikiş özelliklerine göre seçin.


Branda tasarımlarınızı vermek istediğiniz mesaja göre profesyonel bir şekilde hazırlamaya özen göstermelisiniz, özensiz bir tasarım markanızın imajına zarar verecektir.

Tasarımınızı istediğiniz ebata uygun ve baskı kalitesinin iyi olması için yüksek çözünürlükte hazırlamayı unutmayın.


Baskı Malzemesi : Vinil Branda Malzeme Gramajı: 400/440 gr

Branda (vinil – vinyl) PVC türünde organik bileşikli bir malzemedir.

Dayanıklı, hafif ve üzerine dijital baskı yapılır oluşu, vinili bir çok alanda kullanıma sunar.


Tanıtım veya reklam amaçlı afiş baskı, pankart baskı çalışmaları Atatürk posterleri Duvar kaplama, dekorasyon Totem baskısı Cephe, bina germe vinil dijital baskı Billboard baskısı Işıklı tablela branda baskısı Siyasi parti başkanları resim posteri baskısı Fuar strand baskısı gibi pek çok mecrada branda baskı kullanılmaktadır.