Doğan Reklam Malzemeleri San. Tic. Ltd. Şti.

Genel Müdür: Adem DOĞAN

Firma sahibimiz Sayın Adem DOĞAN’ın şirketimizin kuruluş ve amacıyla ilgili yazısı aşağıdadır:

2006 Yılında Zeytinburnu’nda kurulmuş olan firmamız 4 sene burada hizmet verip zamanla büyüyüp artık kabuğuna sığamadığı için Topkapı’daki yeni adresine geçmiştir. Çalışmalarımız ve stok tedariklerimiz müşterileri ilişkilerimizi daha profesyonel hale getirirken bir yandan da sektördeki konumumuzu ve açımızı genişletmeye devam ettik. Bu şekilde 6 sene devam ederek artık burada da kemikleştiğimiz ve yine bulunduğumuz yere sığamadığımızı düşünerek yeni, daha büyük ve daha güçlü Doğan Reklam Malzemeleri için yeni ofis ve saha arayışlarına girdik. 2016 Kasım gibi yeni adresimizin Bahçelievler/Kocasinan’da olabileceğine karar verdik.

Doğan Reklam Malzemeleri, 2006 yılında kurulan açık hava reklam uygulamalarında, cephe giydirme ve dekorasyon alanında kullanılan malzemeleri toplamda 4000 m² kapalı alan deposunda satışını yapmaktadır. Doğan Reklam Malzemeleri zengin ürün yelpazesi, düzenli depo ve stok çalışmalarıyla kurulduğu günden itibaren, müşterilerinin her türlü ihtiyacını büyük özveri ve titizlikle karşılamayı başarmıştır. Bunu, artan pazar talepleri ile açık bir şekilde göstermektedir. İş ahlakı, çalışma yöntemleri, müşteri memnuniyeti, zamanında ve doğru sevkiyat gibi olguları ilke edinmesi, firmamızı farklı kılan en önemli faktörlerden biridir. 11 yıldır sektörümüzde yer alan firmamız “Referansımız Müşterilerimizdir” sloganıyla çıktığı bu yolda siz değerli müşterilerimiz sayesinde hızla mesafe kat etmeye devam etmektedir.

Ürün çeşitliliği ve zenginliği bakımından da çok geniş yelpazeye sahip olan Doğan Reklam Malzemeleri, müşterilerinin tüm ihtiyaçlarını tek bir yerden, ucuz, güvenli ve kolayca temin edebilmektedir.

Doğan Reklam Malzemeleri uyguladığı fiyat politikası ve malzeme kalitesi bakımından reklam sektöründe lider konuma ulaşmıştır. Doğan Reklam Malzemeleri’ni tercih eden ve firmamıza değer katan müşterilerimize uygun fiyatlı kaliteli malzeme sağlama garantisi vermek birinci vazifemizdir. Ürün çeşitliliği ve stok mevcudu, müşterilerimizin memnuniyetine yönelik yaklaşımlarla sektörün ihtiyaçlarına cevap veren aranılan bir firma olmamızı sağlamıştır.

Yeni stratejiler belirlendi, yeni takım arkadaşları kazandırıldı, 2017 fuarları ve ticaretimizle alakalı planlar yapıldı ve tam kadro 2017 yılına giriş yapıldı.