Dökme Pleksi ve Cam Farkı

 Pleksilerin görünümü bakıldığında cam gibidir fakat cama göre çok daha hafif ve dayanıklıdır. Camdan çok daha fazla ışık geçirirler ve dışarıya ışığı daha hızlı iletirler.

Bu sayede de reklamı dışarıya çok canlı şekilde gösterip, dışarıdan gelebilecek güneş ışınları gibi kalıcı zararlar verilebilecek ışınlara karşı engel olurlar.

Şeffaf Pleksi Levha - Akrilik Pleksiglas Fiyatları

Difüzörlü Dökme Pleksi kolay şekilde şekil alabilir, delinebilir, üzerine desen işlenebilir esnek bir malzemedir.

Üzerine veya içine koyulacak herhangi bir yüke karşı dayanıklıdır.

 

Şeffaf Pleksi Levha; Dayanıklı, sağlam ve birbirlerini destekleyici kimyasallar tarafından oluşan çok özel bir pleksi'dir.

Aluminyum Kompozit Panel | Ucuz İndirimli Kompozit Levha Satış Kampanyası

Reklam Malzemeleri, Ucuz Kompozit, Akrilik Pleksi, Alucor Aynalı Dekota, Polikarbon Levha, Vinil, One Way Vision, Baskı Folyoları, Dijital Reklam Ürünleri ve Tabela Malzemeleri Online Satış Sitesi www.UcuzTabelaMalzemeleri.Com

Tüm Kredi Kartlarına +9 Taksitle Alışveriş İmkanı.

İstanbul İçi Teslimatı Kendi Araçlarımızla Aynı Gün Yapıyoruz.

Tüm Türkiye'ye Kargo / Nakliye Ambarı İle Gönderim Yapıyoruz.

http://www.doganreklam.com/wp-content/uploads/2018/05/seffaf-pleksi-levha-4.jpghttp://www.doganreklam.com/wp-content/uploads/2018/05/seffaf-pleksi-levha-4-150x150.jpgDogan ReklamAkrilik Pleksi LevhalarBlogAkrilik Pleksi Levha,Pleksi Levha Fiyatları,Şeffaf Pleksi,Şeffaf Pleksi Levha,Ucuz Şeffaf Pleksi LevhaDökme Pleksi ve Cam Farkı  Pleksilerin görünümü bakıldığında cam gibidir fakat cama göre çok daha hafif ve dayanıklıdır. Camdan çok daha fazla ışık geçirirler ve dışarıya ışığı daha hızlı iletirler. Bu sayede de reklamı dışarıya çok canlı şekilde gösterip, dışarıdan gelebilecek güneş ışınları gibi kalıcı zararlar verilebilecek ışınlara karşı engel olurlar. Şeffaf Pleksi...Doğan Reklam Malzemeleri